o gospodina a cumpara 7 pachete de unt a cate 200de gram.cate grame de unt trebuie sa consume la micul dejun fiecare dintre cei 8 membri ai familiei pentru ca untul să ajungă pentru o săptămână?va rog ajutati-ma repede!!!!!
Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că informațiile oferite v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Așteptăm cu nerăbdare să vă revedem și nu uitați să ne salvați în lista de favorite!