👤

ajutați-mă vă rog la problema 6

Ajutațimă Vă Rog La Problema 6 class=

Răspuns :

Pai a un kg de portocale costa trei lei iar 4 kg costa 12 lei.un kg de banane costa 2 lei iar 6 kg 12 lei sper ca team ajutat!!