👤

exercitiile 17,18 si 19

Exercitiile 1718 Si 19 class=

Răspuns :

Exercitiul 17 375lei:3=125lei - o pereche de ghete. Exercitiul 18 C.MMVI Exercitiul 19 B.20 iulie
17)375:3=125lei-costa o pere
18)C
19)21 iulie