👤

Miruna bea zilnic doua cani cu lapte de cate 250ml.Un litru de lapte costa 4 lei. completeaza tabelul.Aveti si imagine cu tabelul.

Miruna Bea Zilnic Doua Cani Cu Lapte De Cate 250mlUn Litru De Lapte Costa 4 Lei Completeaza TabelulAveti Si Imagine Cu Tabelul class=