Răspuns :
a+b+c=10004
a+b=6649
b+c=4557
6649+4557=11106 (a+b+b=c)
b=11106-10004=1102
a=6649-1102=5547
c=4557-1102=3455
Sa imi spui daca te-am ajutat ;)
a+b=6649
b+c=4557
6649+4557=11106 (a+b+b=c)
b=11106-10004=1102
a=6649-1102=5547
c=4557-1102=3455
Sa imi spui daca te-am ajutat ;)
a+b+c=10004
a+b=6649
b+c=4557
a=10004-4557
a=5447
b=6649-5447
b=1202
c=4557-1202
c=3355
a+b=6649
b+c=4557
a=10004-4557
a=5447
b=6649-5447
b=1202
c=4557-1202
c=3355
Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că informațiile oferite v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Așteptăm cu nerăbdare să vă revedem și nu uitați să ne salvați în lista de favorite!