tata a cumparat 4kg de orez si 3 kg de zahar si a platit 118 lei.Alta data tata a cumparat 3kg de orez si 5 kg de zagar si a platit 138 lei.Cit costa un kg de zahar .cit costa un kg de Orez;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Urgent va rog
Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că informațiile oferite v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Așteptăm cu nerăbdare să vă revedem și nu uitați să ne salvați în lista de favorite!